Bun venit la IngeniumSHOP!

romana english

Bulkhead Attenuators

    Cod : BULK-ATT
    Ţara de origine: Republica Cehă
    Timp de livrare: 14 zile

Contactaţi-ne pentru preţ

Fiţi primul care scrie o recenzie acestui produs

Scurtă descriere

Other products line are bulkhead attenuators for singlemode and multimode aplications. 

Bulkhead Attenuators

Detalii

Features: 

  • FC/PC, ST/PC performance 
  • Attenuation 5, 10, 15, 20 dB 
  • Supports Singlemode or Multimode 
  • Easy installation       

Application:   

  • Optical power equalization (CATV)  
  • Receiver padding 
  • LAB or field use   

 

download

Informaţii adiţionale

Nume Bulkhead Attenuators
Cod BULK-ATT
Ţara de origine Republica Cehă
UM buc